Prosinec 2009

POZASTAVUJU!

16. prosince 2009 v 14:40 | xAutomaticTerryx |  Pozastavení...
Čaulitz!
Prišla jsem vám říct, žhe blog pozastavuju na dobu neurčitou!
Nemám vbc čas a taky mě to nebaví....a stejně tady nikdo nechodí...2-4 lidi za den...
Tak se mějte a pěkné svátky x)

xAutomaticTerryx <3


8.12.2009

8. prosince 2009 v 18:57 | xAutomaticTerryx |  moje kecy
Čaulit! <3
Jaxe máte??
Doufám že dobře...x)
Jsem se vám přišla omluvit že sem nic nepřidávám, neobíhím a ták.....ale....není čas...Vím že to říkám pořád, ale....řeknu to tak...kdyby to šlo..tak jsem na blogu celý den...a obíhala bych vás pořád..až bych vám už lezla na nervy...ale bohužel to nejde... (Jo vím ohrané..ale je to fakt pravda!x()
Tak se na mě nezlobte...prosííím....x(

Tak já zase jdu...
Bye Bye
xAutomaticTerryx

Jacksonovy děti na hodině karate

4. prosince 2009 v 15:59 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson

R.Kelly o Michaelovi:"On je důvod, proč jsem tu!"

4. prosince 2009 v 15:58 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson

Zpěvák R.Kelly promluvil o svém vztahu k Michaelovi. "Když jsem uviděl na youtube video, jak Michael paří na moji písničku, vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Víte, vyhrál jsem spoustu cen a moje písničky se dostaly do různých koutů světa, ale nechápal jsem, co jsem dokázal, dokud jsem neuviděl Michaela Jacksona pařit na moji písničku. Pak jsme se s Michaelem bavili a on mi řekl, ať pro něj napíšu píseň jako Ignition, ale já mu řekl, že taková píseň je jako Thriller, neobjeví se dvakrát za sebou. " Podle R.Kellyho je Michael největším důvodem proč je nyní v šoubyznysu. "Nebýt jeho, tak tu nejsem. Michael Jackson je pryč, a je to jako by náš hudební duch odešel s ním."

Michael Jackson's Earth Girl promluvila o setkání s Michaelem

4. prosince 2009 v 15:57 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson
Joo to bylo moc pěkné jak tam v tom filmu běhala po té louce nebo co to bylo...x)


Jasmine Alvera, holčička, kterou známe z filmu This is it animace Earth songu, promluvila o natáčení a setkání s Michaelem. Jasmine řekla: "Jsem vděčná za příležitost natáčet s ním, protože tohle se lidem normálně nestává. Michael je ten nejlepší, ten nejmilejší člověk. Je to velmi krásná osobnost a byl na nás děti na castingu moc hodný a milý."

MJ v klipu Anety Langerové

4. prosince 2009 v 15:51 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson
To sjem se jednou před odchodem do školy dívala na snídani s novou a začala hrát tahle písnička. Tak se tak dívám na ten klip..nechápu ho(lol) a najednou co nevidím "He!! Co tam dělá Michael?!" Taťka si zase myslel že mi šibe "Ty už ho fakt vydíš všude!" "Ale ne! On tam fakt byl!"...

Fakt tam je...je to asi 1:27...
Tak se jukněte když tak..x)


Beyonce Performs A Sensational Tribute To Michael Jackson In Atlanta

4. prosince 2009 v 15:40 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson

Na zastávce v Atlantě letos v létě, Beyonce předvedla velmi emotivní verzi písničky Halo jako poctu Michaelovi Jacksonovi.

OE3 Interview - 01.12.2009

4. prosince 2009 v 15:35 | xAutomaticTerryx |  TH-News

Bill: Pěkný dobrý den, tady jsou Tokio Hotel a samozřejmě všechny bychom chtěli srdečně pozvat, aby 30. března přišli k nám do Stadthalle. Jedeme turné "Welcome to Humanoid City." Jestli chcete, uvidíme se!

Moderátor: Bill Kaulitz je v Berlíně na telefonu a už se těší na OE3 koncert v březnu, protože Rakousko je pro Tokio Hotel stále vrchol. Samotný kytarista a dvojče Tom si vzpomíná na to, jak měl horečku.
Tom (směje se): Vím, že jsem jednou stál na podiu chřipkou a upmíně řečeno, nebyla to ta nejpěknější vzpomínka. Ale to je potřetí, co zase budeme hrát ve Stadthalle a vždycky jsme tady měli opravdu dobré koncerty! Abych tak řekl, dokonce to bylo dobré i s chřipkou.

Moderátor: Co se týče hlasitého křiku fanoušků před podiem, ten je v každém případě. To bezpodmínečně patří k Billovi a show Tokio Hotel. Motto: Hlasitěji, tím pronikavěji.
Bill: Pro nás by byl absolutní horor, když by naše publikum někdo tleskalo. Takže jsme s tím totálně šťastní, že lidé ukazují své emoce a potom taky opravdu křičí a přichází energie. Takže bychom si to nevyměnili s žádnou jinou kapelou.

Moderátor: Také celosvětový úspěch je pro kluky z Magdeburský obrovský a Bill si ho teď právě užívá dvojnásobně a třikrát. Obzvlášť pro hraniční zkušenosti díky jeho strašné autonehodě 5.listopadu tohoto roku.
Bill: No samozřejmě to byla šílená zkušenost. Bylo to naprosto hrozné. Myslím, že je to takové pro každého a potom si uvědomíte, co je v životě skutečně důležité a na hodně věcí získáte jiný pohled.

Moderátor: Především na Vánoce 2009, kdy budou kluci skromně v rodinném kruhu.
Bill: Každopádně. Všichni jsme doma s našimi rodinami. S naprosto tradiční jídlem a sledování televize, sledování váčních filmů a vším tím.

Moderátor: Tokio Hotel Oe3 koncert 30. března ve vídeňské Stadthalle.


Rozhovor s 20min.ch

4. prosince 2009 v 15:32 | xAutomaticTerryx |  TH-News
Proč jste pojmenovali album Humanoid?
Pojmenovali jsme to tak, protože odraží způsob jakým jsme. Od začátku Tokio Hotel jsme se cítili jako jiné bytosti.

Jak jste toho dosáhli?
Déle než rok jsme byli ve studiu a vzali si čas o přehodnocení našeho hudebního stylu. Mimo jiné jsmy se snažili i o jiné věci, jako jsou elektronické, to můžete slyšet na albu.

Proč jste nové album vydali v němčině a angličtině?
Už jsme to samé udělali s posledním albem, přeložili jsme německé songy do angličtiny. Proto toto album jsme to napsali v obou jazycích. Takhle to bude i nadcházejících alb. Chceme, aby nám každý rozumněl.

Jaký bude koncert v Ženevě?
Bude to inovační vystoupení. Bude tam hodně světěl a ohňostrojů.

Bille, jak se cítíš po tvé strašné nehodě?
Jsem šťastný, že jsem naživu, vzhledem k tomu teď dávám víc do kapely.The Count - Video of the Year

4. prosince 2009 v 15:28 | xAutomaticTerryx |  TH-News

80 videí, 80 spotů - pouze jedno může být videem roku.

Hlasovat můžete 50krát denně. Konec hlasování je 15.1.2010 v 11:59 pm ET!

Hlasujte pro Tokio Hotel - Automatic
-> HERE!

[02.12.2009] Velká darovací akce: Pomoz nám v boji proti HIV / AIDS

4. prosince 2009 v 15:27 | xAutomaticTerryx |  Tom Kaulitz
Včera byl světový den AIDS a my jsme si mysleli, že by bylo super, udělat tento tento den jako podnět ke startu obrovské akce s Designers Against AIDS. Jak to celé funguje, vám teď ale vysvětlí můj malý brácha:

> KLIKNĚTE TADY, abyste navštívili náš shop.
Obrovský dík všem, kteří podpoří naši akci!!!


Tom's Blog - tokiohotel.de


Welt Aids Tag - message

4. prosince 2009 v 15:23 | xAutomaticTerryx |  TH-songs&videos
Jéé ten Bill je úžasný! x) <3

Bill: Společně s Designers Against AIDS jsme přišli s kampaní pro dnešní "World AIDS Day". Vytvořili jsme nový set placek, který je dostupný na našem online shopu. Výdělek z těchto placek darujeme před koncem prosince Designers Against AIDS. Váš dar také můžete rovnou dodat, čímž pomůžete vybudovat DAA Education Center. A taky budeme losovat nějaké cool ceny pro ty, kteří darovali! Takže se podívejte na náš shop kvůli informacím a podpořte nás a Designers Against AIDS v boji proti HIV / AIDS.


Tokio Hotel TV II [Episode 12]

4. prosince 2009 v 15:19 | xAutomaticTerryx |  TH-songs&videos

Tokio Hotel TV II [Episode 11]

4. prosince 2009 v 15:09 | xAutomaticTerryx |  TH-songs&videos


Fotka z MTV shootu

4. prosince 2009 v 14:59 | xAutomaticTerryx |  Band

Nejdelší možná Tokio Hotel-pauza, přání hrát jako upír nebo feťák

4. prosince 2009 v 14:59 | xAutomaticTerryx |  TH-News
Hamburg - Pro Billa Kaulitze je život bez Tokio Hotel nepředstavitelný, u delší pauzy je to ale jinak. "Umím si představit dobu, kdy bychom méně dělali a méně pracovali," řekl zpěvák úspěšné kapely pro stern.de. Tak nemusí "dva, tři" roky vyjít žádné album. "Ale že by Tokio Hotel dál neexistovali, to si nedovedu představit."

Kaulitz by si dovedl představit také kariéru jako herec. Stále znovu chodí nabídky na role, ale žádnou ještě nepřijal, řekl ve videorozhovoru se stern.de "Nejraději by vyzkoušel "nejdříve malou roli, aniž by to byla rovnou tak velká věc." Kaulitzova oblíbená role: Upír nebo feťák.


Bill: "Chtěl jsem všechno zahodit"

4. prosince 2009 v 14:58 | xAutomaticTerryx |  Bill Kaulitz

Tak vážný nebyl Bill ještě nikdy! V BRAVU frontman Tokio Hotel prozrazuje, jak je někdy smutný...

Nahrávací studio ukryté v zadním dvoru v Berlin-Schöneberg. V prvním poschodí stojí Bill Kaulitz (20) se čtenářkou Brava, Norou (13) v řečnické kabině. Ta u BRAVA vyhrála rozhovor v Arthur und die Minimoys 2". Hlavní postavu Arthura mluví Bill. Teď se ale Tokio Hotel stará o Noru, podporuje ji při nahrávání. Oba si rozumí, Bill se hodně baví, celou dobu se směje. Ale při konečném rozhovoru se ukazuje z naprosto jiné stránky...

Bille, jsi šťastný?
S mojí kariérou jsem totálně šťastný. Našemu albu "Humanoid" se vede super. Ve většině evropských zemí jsme s ním v hitparádách ještě úspěšnější než s minulým albem! Přál bych si, aby soukromí taky běželo tak dobře. Nevím, co potřebuju, abych byl spokojený - ale nejsem.

Nějaký nápad, proč to tak je?
Možná, protože nemám žádný čas, nad tím, co jsme začil, opravdu se radovat. Náš úspěch nemůžu vůbec oslavit nebo si ho užít. Protože k dělání je stále něco nového. A stále ještě mi chybí láska. Bohužel...

Jak ji můžeš najít? Můžeme pomoct?
To ale taky nevím (vzdychne). Je hodně lidí, kteří se pokouší najít si partnera v nějaké reality show. "Bill in Love" by ale vůbec nebylo pro mě. Vybudovat city k dívce před kamerou - to nejde. Soukromě někoho potkat je bohužel velmi nepravděpodobné. Nechodím ven, ani nakupovat!

A proč neunikneš tvému světu a nejdeš ven bez bodyguardů?
Upřímně řečeno, vůbec to nechci vyzkoušet, dokonce mám z toho strach! Právě v Evropě je to pro mě těžké, jít sám do klubu. Sám, když jse ochranka pryč, se mi to vyskytuje jako focení nebo autogramiáda. Potom se cítím jako zvíře v zoo. Ale to k tomu samozřejmě patří. Možná někoho poznám před moji práci - kdo ví? ... Když by měla láska opravdu někdy přijít, potom určitě naprosto náhodně.

Jsi alespoň spokojený se sebou?
Někdy se nemůžu vůbec snést. Na moje vystoupení se nedívám, v TV se nesnáším. Taky mě nervuje, že stále nad něčím přemýšlím. Že jsem tak často neuvolněný a nervózní. Vždycky dvakrát zkontroluju, že jsou dveře zamknuté. Taky se 10krát dívám, jestli jsem nic nezapomněl. Myslím, že se musím prostě uvolnit.

Máš strach z budoucnosti?
Ano. Kdo víc, co budu za 5-10 let dělat? Moje hororová vize by byla, mít práci na počítači v kanceláří. To prostě není pro mě. Už ve škole jsem měl problém s autoritou. Prostě nemůžu nikoho poslouchat. Doufám, že vždycky budu smět být mýt vlastním šéfem.

Vybouchneš taky někdy - nebo jsi spíše neustále milý?
Jsem velmi emocionálně nabitý, často jsem křičel taky s ostatními kluky nebo se členy týmu, když se něco skutečně nepovedlo.

Jak běží hádka u Tokio Hotel?
Dříve jsme se také často bili. Dnes máme spíše psychický tlak.

Opravdu? Jak si to představit?
Potom dál se sebou nemluvíme. Nebo odřekneme úmyslný termín: když se naprosto těším na foto shooting a Tom je na mě naštvaný, potom to tajně odřekne. Ale další den je zloba zase pryč.

Už si někomu při hádce řekl: "To je na mě dost! Končím!"
Nahlas to nikdo neřekl, ale v myšlenkách to už mě každý z nás! Taky jsou chvíle, kdy si myslím: To nemůžu dál, všechno zahodím! A existuje stále ještě víc: že si myslím, že chci mít prostě pro sebe čas.

Co jsou to za situace, ve kterých je toho pro tebe příliš moc?
Když nevím, jak jít dál nebo nemám nápady. Potom jsou dny, kdy si chci zabalit věci - a nejlépe o kapele rok neslyšet. Ale na konci zase myslím na fanoušky, na sílu, kterou nám dávají a kolik mi to přece dává zábavy, být frontmanem Tokio Hotel............. 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla