Leden 2010

Co dělají Bill a Tom na dovolené na Maledivách?

29. ledna 2010 v 20:05 | xAutomaticTerryx |  Twins

31 stupňů, celý den slunce a čiré moře. A k tomu Tokio Hotel hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (20, "Automatic")

Tady na Meledivách v Indickém oceánu by miliony dívek také rády byly! Ale dvojčata jsou tady naprosto sami - bez křičících fanoušků, bez managemantu.

Odpočinek před velkým evropským turné (od 22. února)!

Tady na ostrově v Nord-Male Atoll, 8 000 kilometrů od jejich domova v Magdeburgu, jsou Bill a Tom Kaulitzovi naprosto soukromě v luxusním hotelu.

A hotel oprávněně nese toto jméno: světové hvězdy bydlí v moderním vodním bungalovu (přibližně 3500 dolarů za noc) s vlastním majordomem, 4 plochými tv a soukromým bazénem.

Čtenář a reportér: "Všechno dělali spolu. Snídaně v 11.00, potom opalování na soukromém patře, šplíchání v moři a denně společné večeře v jedné ze tří restaurací na ostrově. Jednou za dva dny se nechali namasírovat ve welness centru."


Bill a Tom na večeři na Maledivách

29. ledna 2010 v 20:04 | xAutomaticTerryx |  Twins

GQ interview - Bill Kaulitz

29. ledna 2010 v 20:04 | xAutomaticTerryx |  Bill Kaulitz

Jak se cítíš jako představitel klasického italského pánského obleku?
Naprosto cool. Musím říct, že tuto módní značku mám opravdu rád. Naprosto náhodou jsem ji minulý rok objevil na internetu. Opravdu se mi hodně věci zalíbilo a navštívil jsem obchod a skutečně se mi to líbí. Není to něco, co bych nosil každý den, ale čas od času se mi to skutečně líbí.

Cítíš se pohodlně nebo převlečeném, když jsi v obleku?
Ehm, řekl bych, že to záleží na dni. Čas od času se mi to líbí, můžu to kombinovat s jinými věcmi. Doma mám například spoustu kabátů, které nosím například s džíny. Proto jsem rád, že nemám pocit, že se cítím převlečený. Všechno, v čem bych se cítil převlečený, by se ke mně nehodilo. Cítíte se nepohodlně.

Chtěl bych nosit něco takového také na pódiu?
No myslím, že je to na pódium příliš elegantní. Opravdu se mi to čas od času líbí, ale já potřebuju mé pohodlné kožené bundy a takové věci, abych se na pódiu pohyboval. Ale možná je jeden, dva songy.

Máš nový dospělý styl a experimenty jsi zanechal za sebou?
No myslím, že vždycky bude existovat nějaké oblečení, které se mám moc líbilo a o pár roků později se na to podíváte a budete do nenávidět. Věřím, že tohle se stává. Já jsem se vlastně nikdy nestyděl za to, co jsem měl na sobě. Myslím tím, že je tu spoustu věcí, že když se na ně podívám, řeknu si: "Bože, co jsem to tehdy nosil?" Ale to je součást najít si svou cestu a někde skončit. Ale myslím, že vždycky budou chvíle, kdy vyzkoušíte nové věci.

Máš nějakou módní ikonu? Pokud ano, koho?
Nikdy jsem neměl skutečnou ikonu, ale opravdu mám rádi lidi jako jsou David Bowie a Steven Tyler. Je to zmixováno. Ale nikdy jsem neměl módní ikonu nebo tak něco.

Zachytil jsi pozornost Karla Lagerfelda a pracoval jsi s ním. Cítíš se poctěn?
V každém případě! Můj zájem o toto téma začal ve velmi mladém věku, věci jsem vytvářel na vlastní pěst, a tak dále. Pracovat s Karlem Lagerfeldem je jako sen, který se splnil. Byl to pro mě opravdu skvělý moment a jsem šťastný, že byl konečně spokojený. Že jsem chytil jeho pozornost, absolutně ho mám rád. Byla to čest pro takový skvělý magazín, tohle jsou malé sny, které se touto cestou splnily. Je to něco, co bych si v budoucnu představil dělat. Vždycky budu dělat hudbu, ale obojí spolu dobře funguje.

Znamená to, že tě brzo můžeme vidět jako modela? Možná také na molu?
Dokážu si to představit! Doufám, že příští rok pojedeme na Fashion Week a něco tam pochytím. Možná v budoucnu udělám svou vlastní kolekci, mít čas od času vlastí kolekce, atd., to je něco poutavého.

Je tvůj styl inspirován?
Vlastně ani nevím. Těžká otázka, inspirace přichází odevšad. Je to zmixováno. Musím říct, že celé toto téma začala barvením vlasů, make-upem a kvůli upířím filmům! Když jsem byl menší, miloval jsem filmy s upíry. Na Halloween párty jsem šel převlečený za upíra a tak to začalo také v soukromí.

Něco, by jsi nikdy nenosil?
Oblečení, co nosí Tom (směje se), bych si nikdy neoblékl. Včetně pravých kabátů. Jsem nadpoloviční nepřítel kabátů. Všechny pravé věci jako hadí kůže a tak. Všechny tyto exotické zvířata. Tyhle nejsou pro mě. Myslím, že obecně kabáty vypadají skvěle, ale můžete je udělat i syntetickým způsobem. Také mám skvělé bundy vyrobené z kabátů, které vypadají úžasně. V současné době nemusíme pro oblečení zvířata zabíjet. To je pro mě velmi důležité.

Jsi ty a Tom svoji největší kritici stylingu?
V každém případě! Myslím, že se navzájem držíme na živu. Během let jsem pochopil, co s tím chce Tom dělat a naopak. Určitě si myslíme, že ten druhý vypadá hrozně. Ale já si myslím, že se vyvíjí. Zlepšuje se to. S tím, co Tom během let nosí se cítím víc pohodlněji. Ale věřím, že si nikdy nevyměníme oblečení, to nepřichází v úvahu.

Klíčové slovo: Dvojčata. Lišíte se v módním způsobu?
Věřím, že to přišlo automaticky. Vždycky jsme vypadali stejně, když jsme nosili svetry, na kterých bylo napsáno "Bill" a "Tom", když nám bylo 6. A potom jsem se sami rozhodli, co chceme nosit. Máme do toho dál nezasahovala. Automaticky to šlo do různých směrů. U Toma to bylo hlavně kvůli typu hudby, kterou poslouchá. Pouze hip hop. Přestože hraje v rockové kapele, vůbec to k sobě nejde. Vlastně jsem s ním měl sázku! Řekl jsem mu, že takové oblečení už nebude nosit, když mu bude 30. Sázka stále běží, on si stále myslí, že to takhle zůstane.

O co jste se vsadili?
Už si nevzpomíná, o co v sázce šlo. Myslím, že to bude víc o tom, že se mu můžu smát, protože takové oblečení nosil celý život. Chce prosadit, že tohle bude nosit až vyroste a bude děda! To je důvod, proč se tak těším. A řekl bych, že už jde jiným směrem. Znamená to, že jeho věci jsou o něco menší. Těším se, jak to bude pokračovat. No tento photoshooting jsem s Tomem dělal poprvé, normálně to dělám sám a jak jsem řekl, že důležité se v oblečení cítit příjemně. Například bych nenosil župan. Všechno by mělo zapadat a měl by být skvělý fotograf. Tady máme skvělého fotografa, kterého jsem dneska poznal a dělá dobré fotky. Pokud tohle zapadá, dělám tohle rád.MTV Buzzworthy - Hádejte, čí je to Avatar?

29. ledna 2010 v 19:56 | xAutomaticTerryx |  TH-News
http://i45.tinypic.com/24e2k36.jpg

Jak dobře znáte vaše oblíbené celebrity a muzikanty? Můžete říct, kdo to je, dokonce když jsou modří lidé? Tak hádejte. V komentáři nám dejte vědět, kdo si myslíte, že to je.

Tady jsou vaše možnosti: Gerard Way, Justin Bieber, Selena Gomez, Trace Cyrus, Jeffree Star, Victoria Beckham, Gabe Saporta, Hayley Williams, Michael Jackson, Robert Pattinson, Tal Cooperman, Bill Kaulitz, Perez Hilton, Khloe Kardashian, Cassadee Pope, Tom Kaulitz, Hunter Burgan, Adam Lambert, Ryan Ross, Lady Gaga, John O'Callaghan, Jared Leto.

http://i50.tinypic.com/11j4vmr.jpg

January 25 - Leaving Coffee Bean

29. ledna 2010 v 15:57 | xAutomaticTerryx |  Ashley Tisdale
Ahley odchzela z Coffee Bean v Toluca Lake s jejíma pejskama Maui a Blondie. x)

Ta její mikča nemá chybu!<3
28.1.2010

28. ledna 2010 v 20:08 | xAutomaticTerryx |  moje kecy
Čaulitz x)
Taky jste už dneska měli vízo? My jo..a jsem s ním moc spokojená...nakonec mám 5 dvojek a žádnou trojku takže parááda...xD
No pro dnešek už budu končit...nestihla jsem oběhnout SB tak snad zítra...
Mějte se...x)

xAutomaticTerryx

Tokio Hotel - pozvánka na koncert do Prahy!

28. ledna 2010 v 20:03 | xAutomaticTerryx |  TH-songs&videos
Mooc se mi líbí jak vyslovuje to "Praha" xDxDxD <3 Neumíte si představit jak moc mě štve že tam nebudu....tak moc tam chci!! x(

Pecka! Tokio Hotel si fakt moc váží svým fans, a proto se rozhodli poslat jim prostřednictvím Brava exkluzivní pozvánku na svůj koncert. Ten se koná v pondělí 15. března v pražské Tesla Aréně. Mrkni na ní...

„Vlastní projekty? Jasně!“

28. ledna 2010 v 20:00 | xAutomaticTerryx |  TH-News


Na fashion week v Miláně překvapil Bill Kaulitz hudební průmysl se vzhledem jako model. V rozhovoru s Gala prozradil, co to znamená pro jeho kapelu Tokio Hotel.

Vystoupení trvalo jen pár minut, ale život by to mohlo trvale změnit: Oblečený do krátké nappa
včetně kožených rukávů, model, který návrháři Dean a Dan Catenovi
přizpůsobili štíhlému tělu Billa Kaulitz (20), který otevíral Dsquared - show. Vysoce uznávaný výkon. A začátek nové kariéry?

Pokusil se Tokio Hotel frontman na milánském týdnu módy setřást jeho image teenie-band-idola? Max Dax, šéfredaktor hudebního časopisu "Spex": "Tokio Hotel jsou jedni z mála kapel, kteří mají potenciál transformovat se a rozvíjet se. Ale v okamžiku všechny příznaky hovoří o sólo-kariéře Billa Kaulitze." Zpěvák je unikum, měnivý a autentický šílenec. "Půjde svou cestou a mohl by se stát postavou jako David Bowie." Šéfredaktor "Brava" Tom Junkersdorf, který kapelu vybudoval, vidí taky možné nebezpeční: "Bill se cítí neuvěřitelně přitahován do světa návrhářů. Ale žádní jeho mladších fanoušků si ho může takto identifikovat." V exkluzivní rozhovoru "Gala" zjistila, co si Bill Kaulitz myslí o své budoucnosti.

Stále víc se vyvíjíte jiným směrem, pryč od image Tokio Hotel, se kterou jste se stal mezinárodně úspěšným. Stojí kapela na křižovatce?
Myslím, že v současné době jsme ve velmi zajímavém bodě naší kariéry. Také stárneme a rozvíjíme se. Faktem je: Vždy se snažím dělat to, co mi dělá radost. Můj vzhled se s postupem let stal víc extrémnějším. A mladí lidé to teď chápou hůř než v dobách "Durch den Monsun."

Existuje nějaká strategie, se kterou chcete kapelu směřovat k vyspělejšímu publiku?
Ne. Nám je ale samozřejmě jasné, že jsme většině v hlavách utkvěli jako teenie kapela. Pravděpodobně to bude nějakou dobu trvat než se to změní.

Vaše vystoupení na mole v Miláně bylo oslavováno světem módy. Byl to začátek kariéry modela?
Obrovsky mě to bavilo, umím si představit, že bych také v budoucnosti dělal modela. Ale jenom pro zábavu.

Byl jste nervózní?
Byl jsem opravdu nervózní. Ale já jsem vždycky nervózní, dokonce i na všech našich koncertech.

Jak šla příprava? Měl jste nějakého trenéra jak chodit po molu?
To by bylo pěkné! Naivně jsem si myslel, že tam budou nějaké zkoušky, na kterých dostanu tipy. Ale bohužel to tak nebylo. Ne, na show jsem byl hozen do studené vody. (směje se)

Jste členem kapely Tokio Hotel, ale vy jste vždycky v centru pozornosti. Je tam rivalita s vašim bratrem a další dvěma muzikanty?
Právě naopak! Jsou šťastní, že je to takhle. Gustav a Georg si nedokážou představit, že by stáli v centru pozornosti a mě a mého bratra Toma obdivují, že jsme schopni to všechno ustát. A Tom je zcela šťasten, že stojím ve světle ramp.

Máte nějaké plány týkající se sólové kariéry?
Nikdy bych s Tokio Hotel nepřestal. Jasně, bude doba, kdy budeme mít delší pauzu. Tady bych si velmi dobře uměl představit, že bych se věnoval vlastním projektům. Ale konec Tokio Hotel? Nikdy!


Stardoll Interview s Billem a Tomem

28. ledna 2010 v 19:57 | xAutomaticTerryx |  Twins
Jak dlouho jsou Tokio Hotel spolu?
Bill: Kapela jsme od roku 2003, ale Tom a já jsme dělali hudbu od 8 let.

Jak byste popsali styl kapely?
Tom: Myslím, že je dost těžké popsat svůj vlastní styl, prostě děláme hudbu. Náš osobní vkus je velmi rozdílný a myslím, že to je důvod, proč je naše kapela směsí všeho: rocku, popu, elektronické hudby - dokonce taneční. Jediné, co asi chybí, je hip-hop.

Jaké jsou vlivy kapely? Máte ikonu stylu?
Bill: Opravdu nemáme konkrétní kapely nebo ikonu stylu, která nás ovlivňuje. Myslím, že jediná kapela, kterou máme všichni rádi, co se týče hudby a stylu, jsou Aerosmith.

Jaké songy rádi hrajete a proč?
Bill: Protože na turné zkoušíme každý den, mění se to ze dne na den. V tuhle chvíli to je Dogs Unleshead a Zoom Into Me.
Tom: Já v tuto chvíli miluju Darkside Of The Sun a Humanoid - oba to jsou vražedné songy, které budeme hrát živě.

Je něco, co byste rádi měli na turné a většinu lidí by to ani nenapadlo?
Tom
: Budeme mít nové úžasné výrobní předměty a nástroje, to nikdo nebude očekávat.

Je pravda, že jsou v kapele vegetariáni?
Bill:
Ano, Tom a já jsme vegetariáni více než rok.

Dejte nám nějaké informace o jednom z vašich nejpamátnějších momentů jako kapela?
Tom: Je těžké vybrat, protože je toho tolik! Kdybych měl vybrat tři z nich, řekl bych, že když se Monsoon dostal na 1. místo v Německu, výhra ne EMA a první VMA cena v naší kariéře. To bylo opravdu speciální, i když jsme to vůbec nečekali.
Bill: Jsme opravdu vděční za každý okamžik s kapelou.

Jaké to je být slavný?
Tom: Je to skvělé, většinu času, protože děláme, o čem jsme vždycky snili.

Kdy jste sami sebou?
Bill: Když jsem s mými přáteli a mojí rodinou.

Máte nejlepšího přítele?
Bill: Ano ;)

Co je na něm/ní dobré?
Bill: Bere mě takového, jaký jsem.

Co byste rádi řekli členům Stardoll?
Tom: Všem přejeme šílený rok 2010 a doufáme, že vás tento rok uvidíme na jednom z našich koncertů!

Na co jste hrdí?
Bill: Na vše, čeho jsme dosáhli, nic z toho jsme nikdy nepředpokládali.Kritika? Děláme své vlastní věci!

28. ledna 2010 v 19:54 | xAutomaticTerryx |  TH-News


Jste šťastní s novým albem?
Tom: Jistě. Je to to samé jako s ostatními alby. Nestáli jsme podél zdi, nemuseli jsme nahrát "tohle nebo tamto". Jsou to naše texty a naše hudba.
Bill: Jistě - v příštím roce si budeme myslet, že bychom to mohli udělat jiným způsobem, dokonce vymazat nějaké texty. Ale už je to na světě, někomu se to líbí, někomu ne.

Některé z vašich songů znějí, jako by vám chyběla láska - například "Automatisch". Opravdu se tak moc chcete zamilovat?
Tom: Tohle je sklaba převážně o věcech, které jsou opravdu automatické, bez citů. Dokonce můžeme říct, že jsou falešné.
Bill: Už jsme nemocní z internetu, protože ten způsobuje všechny padělky - na jedné straně kabelu můžeš být moudrá svině, ale v reálném životě jsi jenom koule prachu, které jen sedí v rohu a není schopna mluvit.

Myslíte si, že vás úspěch Tokio Hotel změnil?
Bill: Myslím, že nás hodně naučil. Když mi bylo 17, nevěděl jsem, jak funguje svět showbyznysu. Lidé mě milovali, ale zároveň i nenáviděli.
Tom: V tak mladém věku to byla opravdu dobrá lekce. Ať lidé o nás říkají cokoliv, je to vždycky špatné. Ale nám je to jedno. Nechceme říct, že některé změny jsou dobré a některé ne. Klady a zápory můžete najít ve všem.

Myslíte si, že máte více fanoušků po vydání alba?
Tom: Haha, to nepočítáme a nemáme žádný registrační systém. Myslím, že naši slávu můžeme popsat slovem: "neměnitelná" - někteří fanoušci nás přestali mít rádi - ale na jejich místě tu jsou noví.
Bill: A všechno to, co se děje. Většinou se soustředíme na nové věci - díky, že vždycky budeme mít fanoušky.

Hodně mladých lidí se svámi identifikuje - nosí stejné oblečení, zpívají vaše songy. Cítíte tlak?
Bill: Je to pěkné, to je jasné. Ale nenazval bych to jako indentifikování. Protože také my děláme chyby.

Není to tak dlouho, co byly dvě aféry. Objevili si nějací lidé, kteří vás pronásledovali. Bojíte se o svůj život?
Tom: Snažíme se o tom nemluvit - stalo se to a tak to je. Prostě dva incidenty (stalkers a útok na Gustava). Ale Gustav nemá štěstí - lékař mu musel vyndat sklo z hlavy a potom ta věc se slepákem. A problemech s těmi holkami nebudu mluvit. Jsme v nebezpečení stejně tak jako každý normální člověk.

Zdá se, že jste blázni do hudby. Existuje pro vás něco důležitějšího než je hudba?
Tom: Mám pocit, že tato otázka má skryté hloubky! (směje se)
Bill: Je přirozené, že rodina je pro nás super důležitá. Hudba je náš koníček. Jen najděte někoho, kdo si myslí, že fotbal, šachy a kino jsou důležitější než rodina!
Tom: Věřím, že novináři se nás ptají na lásku. To je důvod, proč říkám - láska je také velmi důležitá. Ale ne, v tuto chvíli nikoho nemáme, jsme příliš mladí! (směje se)

Máte nějaké nové cíle v roce 2010?
Tom: Děláme to, v čem se cítíme dobří - koncerty, občas nějaké věci ve studiu, v tomhle se nic nezmění!

Když máte koncerty, pijete nějaké energy drinky?
Bill: Jen nám neříkejte, že je to nezdravé, protože náš svět bude zničen! (směje se) Jasně, někdy takové věci pijeme, ale ne příliš moc.
Tom: Jen proto, že po těch 32 plechovkách nemůžete vystát to krkání! (směje se)


Zdá se, že jste blázni do hudby. Existuje pro vás něco důležitějšího než je hudba?
Tom: Mám pocit, že tato otázka má skryté hloubky! (směje se)

Píseň This is it už má svůj klip

28. ledna 2010 v 19:47 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson
Poslední píseň Michaela Jacksona This is it má už i svůj oficiální klip. Režisér Spike Lee ho udělal jako průřez Michaelovým životem.


source: blesk.cz

Úmrtní list: Jackson byl zabit

28. ledna 2010 v 19:45 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson
http://img.blesk.cz/img/1/article/377203_michael-jackson-crop-crop-crop-crop-crop-crop.jpg

Popový král Michael Jackson byl zabit. Uvádí to úmrtní list, který se během víkendu objevil na internetu.


January 21 - Walking to her car after dined with the family

28. ledna 2010 v 18:53 | xAutomaticTerryx |  Ashley Tisdale
Ash byla spatřena jak jde k jejímu autu, po večeři s rodinou, v dešti v Toluca Lake.


DE Bravo 05/2010

27. ledna 2010 v 19:00 | xAutomaticTerryx |  TH-News


............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla