Úmrtní list: Jackson byl zabit

28. ledna 2010 v 19:45 | xAutomaticTerryx |  Michael Jackson
http://img.blesk.cz/img/1/article/377203_michael-jackson-crop-crop-crop-crop-crop-crop.jpg

Popový král Michael Jackson byl zabit. Uvádí to úmrtní list, který se během víkendu objevil na internetu.

Na svém webu dvoustránkový dokument zveřejnil britský deník News of the World. Úmrtní zpráva jako příčinu smrti uvádí "homicide", tedy zabití.

Zavinila ho "akutní otrava propofolem". Propofol je anestetikum, které se užívá nitrožilně.

Z úmrtního listu vyplývá, že si zpěvák nepíchl injekci sám, ale dal mu ji někdo jiný. V dokumentu stojí, že ji dostal doma. Na první straně je začerněno číslo Jacksonova sociálního pojištění a zpěvákova adresa i adresa jeho sestry La Toyy, kterou udával pro případ nouze. V kolonce povolání stojí "hudebník", u rodinného stavu je "rozvedený" a u rasy "černoch". Nechybějí jména Jacksonových rodičů.
http://img.blesk.cz/img/1/gallery/465943_umrtni-list-jackson.jpg
Král popu, jak se Jacksonovi přezdívalo, zemřel náhle loni 25. června na zástavu srdce. Prokuratura, která se případem zabývá, by chtěla podle agentury AP nejspíš obvinit zpěvákova osobního lékaře Conrada Murraye z usmrcení z nedbalosti. Doktor naordinoval propofol spolu s dalšími dvěma sedativy, aby hudební hvězdě pomohl překonat nespavost. Vyšetřování zatím ale ještě neskončilo.

Popový král Michael Jackson byl zabit. Uvádí to úmrtní list, který se během víkendu objevil na internetu.

source: blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla