Únor 2010

Twitter picture^^9

27. února 2010 v 21:23 | Alex^^ |  Demi Lovato

Standaard.be (26.02.2010) koncert v Bruselu

27. února 2010 v 20:33 | Alex^^ |  TH-songs&videos

Křik je neuvěřitelný, když vystupuje zpěvák Tokio Hotel. Celé dny tábořily dívky před Forest National, teď se jejich trpělivost odměnila místen s výhledem na zpěváka.

Dívka 1: Opravdu se dívali na nás. Do našich očí.
Dívka 2: Viděla jsem, jak ukázal.
Moderátor: Na tebe?
Dívka 2: Ano, v tu chvíli to byl šok.

Tom: Máme hodně očního kontaktu.
Moderátor: Opravdu se díváte na dívku?
Tom: Rozhodně
Bill: Rozhodně, zaměřujete se na lidi...

Fanoušci se snaží získat pozornost všemi možnými způsoby. I když kvůli tomu musí skopírovat Billův vzhled.

Kluk: Jo, mám stejný styl. Úzké kalhoty, je to skvělé.
Moderátor: Jen vlasy jsou jiné.
Kluk: To je pravda. Dredy jsem měl předtím než je měl on.

Moderátor: Co se stalo s tvými vlasy? Líbí se mi, ale je to jiné.
Bill: Jo, dnes je to jiné.
Tom: Byla to nehoda.

Moderátor: Ne všichni rozumí, proč 6000 dívek padá do mdlob kvůli androgenínu zpěvákovi.

Nelíbí se mu kluci?
Dívka 3: Ne
Dívka 4: Ne, a i kdyby to tak bylo, stále bychom ho milovaly.

Moderátor: Mají šanci.
Bill: Ehh, ano.


Brusel - 25.2.2010

27. února 2010 v 20:27 | Alex^^ |  TH-Concerts

Brusel (25.2.2010) - videa

27. února 2010 v 20:09 | Alex^^ |  TH-Concerts
Klip turné

Rotterdam (23.2.2010) - videa

27. února 2010 v 19:16 | Alex^^ |  TH-Concerts
Dogs Unleashed

Lucemburk (22.2.2010) - videa #4

27. února 2010 v 18:43 | Alex^^ |  TH-Concerts
Hey You & Geisterfahrer

Lucemburk (22.2.2010) - videa #3

27. února 2010 v 18:21 | Alex^^ |  TH-Concerts
Sonnensystem

Lucemburk (22.2.2010) - videa #2

27. února 2010 v 18:01 | Alex^^ |  TH-Concerts
Träumer


Bravo Twitter (26.2.2010)

27. února 2010 v 13:51 | Alex^^ |  TH-News
Tokio Hotel v Oberhausenu rockují vyprodané aréně!


- podle informací jsou na koncertu také Nena, Klaus s Ingrid a rodina Toma a Billa.

Ne z tohoto světa

27. února 2010 v 13:51 | Alex^^ |  TH-NewsJe milovaný nebo nenáviděný, chladným nenechává nikoho: Tokio-Hotel-zpěvák Bill Kaulitz je na cestě stát se globální super hvězdou. Poprvé mluví dospělý muzikant o břemenu slávy, jeho obavách, touze po velké lásce - a prezentuje se v naplno novém vzhledu.

Pane Kaulitzi, vy jste se stal hvězdou v 15 a již pět let žijete v permanentně mimořádném stavu. Když se ohlédnete zpátky, co pociťujete?
První roky byly jako opilost. Nemuseli jsme i nadále chodit do školy. To mně připadalo samozřejmě super. Mohli jsme dělat, co jsme chtěli. Ale mělo to také jiné stránky. Vzpomínám si, že jsem chtěl oslavit moje 16. narozeniny, ale místo toho jsem musel dávat rozhovory. Bylo těžké, vyvíjet tuto disciplínu, bylo to už docela vyčerpávající.

Před dvěmi lety jste na koncertu ztratil hlas a musel jste být operován. Teď jedete s Vaší kapelou Tokio Hotel zase na turné s 32 koncerty do 19 zemí. Jak velký je strach z toho, že se to zase stane?
Stále nosím tento strach u sebe, nikdy mě neopustí. Ale od té doby jsou už hrál nějaké koncerty. Půjde to.

Myslel jste si tehdy, že nebude už dál moci zpívat?
Někdy ano. Celý můj život je bazírovaný na mém hlase, proto to tehdy byla hororová doba. Sám jsem seděl na hotelovém pokoji v Berlíně, zatímco kapela čekala v Barceloně, abych se vrátil a pokračoval v turné. Už jsem nemohl mluvit, nevydal jsem žádný tón. Nemohl jsem vyjít ze dveří, protože hotel byl obléhaný paparazzi. Cítil jsem se velmi bezmocný. Turné potom muselo být přerušeno. Jsem rád, že je to už všechno za mnou.

Tokio Hotel byli na začátku zesměšňování jako krátkodobá teenie-senzace. Zatím jste na nejlepší cestě stát se globálními super hvězdami. Je nějaké zadostiučinění pro Vás, že jste kritikům ukázali?
Přesto tento bod bych se přenesl. U druhého alba to bylo ještě důležitější, že jsme ukázali, že nejsme jenom zázrak s jedním hitem. Teď je to jasně dané.

Na pozvání prezidenta jsme hráli v Paříži před 500 000 lidmi. Jak se cítíte v takovýchto chvílích?
Před koncerty jsme opravdu nervózní. Stahuje se mi hrdlo, mé srdce bije a ruce se mi třesou. Když potom stojím na podiu, najednou je to jako v transu. Později vůbec nevím, co jsem dělal. Pohyby ze mě prostě vycházejí.

Jste pod permanentním pozorováním, také díky paparazzi. Je to pro Vás naplnění nebo drzost?
Nemůžu žít se slávou a bez této slávy. Jsou dny, kdy si nepřeju nic víc, než nepozorovaně jít po ulici. Ale co bych měl jiného dělat? Bill Kaulitz jako zaměstnanec v kanceláři před počítačem. Tam bych přišel nazmar. Dělám to, co umím nejlépe. Stát na podiu a bavit lidi. Když vidím v televizi předávání hudebních den, kde nejsou Tokio Hotel, potom bývám neklidný. Vždycky se chci k tomu vmísit, být přitom, být úplně nahoře. To je moje nejvnitřnější touha. To je to, co mě drží pohromadě.

Vaše kapela polarizuje masy. Buď jste milován nebo nenáviděn…
… A tak to také má být. Pro mě by bylo nejhorší, když bych byl lidem jedno. Tokio Hotel mají v lidem vzbudit silné emoce. Samozřejmě bych si mohl ráno obléknout něco normálního, abych nebyl tak nápadný, ale to bych nebyl já.

Existuje umělý Bill?
Není to tak, že bych se ráno před zrcadlem při pohledu zděsil, ale nalíčený Bill je mi přece bližší. Ale nejsem žádná umělecká postava, jak si stále ještě hodně lidí myslí. Když bude mít snahu a podívá se na staré fotky z dětství, pozná, že jsem vždycky byl takový.

Se svým bratrem Tom jste vyrůstal na vesnici se 700 obyvateli blízko Magdeburgu.
Moje dětství byl jediný boj. Věděl jsem, že když ráno nastoupím do školního autobusu, jedna polovina se mně bude posmívat a druhá polovina mně bude nadávat. Můj bratr Tom a já jsme se cítili jako cizinci na špatné planetě. Někdy nás musel vyzvednout náš nevlastní otec s baseballovou pálku a našim psem, aby nás nezmlátili.

Vyhledával jste také provokaci?
Samozřejmě. Neudělal jsem si to lehké. Chtěl jsem provokovat. Užíval jsem si, když jsem ráno přišel do školy a polovina mých spolužáků se otočila. Vím, že to zní trochu neuroticky a nemocně, ale tehdy to tak bylo. Nikdy bych nemohl žít s tím, že všem připadám skvělý, protože jsem vyrostl s polarizujícími lidmi.

Hard rockeři z Kiss mají rádi Tokio Hotel

27. února 2010 v 13:39 | Alex^^ |  TH-News

Americká hardrocková kapela Kiss je fanouškem teenie kapely Tokio Hotel. "Mají dobrou image, dělají dobrou hudbu," řekl basista Gene Simmons v pátek ve Frankfurtu nad Monahem. Tokio Hotel jsou známí také v Americe. "Máme rádi hudbu," dodává Simmons.
[...]

RTL Exclusiv (25.2.2010) - Bill má strach

27. února 2010 v 13:39 | Alex^^ |  TH-songs&videos

Frontman Tokio Hotel, Bill Kaulitz, se bojí o svůj život. 20letý nikdy neopustí dům bez svého bodyguarda, přihnal dnes v rozhovoru. Proč se bojí útoků ale není bezdůvodné...

Bill: Juhuu, party

Jsou chvíle, kdy se Bill Kaulitz cítí naprosto bezpečně. Zkouška oblečení pro aktuální turné. Jsou s ním jenom jeho bratr, členové kapely a návrhářské duo DSquared2. Chvíle bez strachu a napětí.

Bill: Wau, to je skvělé. Ta bunda je neuvěřitelná.

Ale momenty jako jsou tyto, se Bill bojí o svůj život. Útoky na jeho osobu jsou pravděpodobné, řekl časopisu Stern.

Bill: Každá cesta po letišti je pro mě napětí. Mám hlavu dole a těžce dýchám.

Někdy sám sebe z venčí pozoruju a myslím si: 'Bille, uvolni se přece.' Ale to nejde.

A Billův strach není bezdůvodný. Riziko není smyšlené, ale velmi reálné.

Bill: Jsou situace, kdy naši bodyguardi musí vzít z červeného koberce lidi s nožem, kteří se tvářili jako fanoušci.

Také další člen kapely poznal stinnou stránku slávy. Bubeník Gustav byl v klubu napaden láhví piva. Francouzský gang stalkerů pronásledoval kapelu měsíce.

Tom: Tohle nemá s fanoušky nic společného. Tito lidi jsou vážně mentálně nemocní.

Na benzínové pumě situace vyvrcholila. Dívky pronásledovaly a obléhaly Toma. Neovládl se a uhodil ji.

Teď, deset měsíců po útoku novinky říkají, že Tom musí zaplatit 1000 Euro a omluvit se. Řízení je uzavřeno.

Život bez materiálních starostí, miliony fanoušků, kteří je zbožňují...život hvězdy má určitě své výhody, ale strach o vlastní život je až moc vysoká cena............. 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla