Květen 2010

Detlef D! Soost o Tokio Hotel

29. května 2010 v 11:59 | Alex^^ |  TH-News
Choreograf Detlef D! Soost o Tokio Hotel:

"Zcela upřímně, mát teď říct pravdu? Osobně jsem fanoušek Tokio Hotel. A to z prostého důvodu: Na začátku dostávali tolik po hubě a přesto se znovu postavili. Znovu chodí na podium a říkají "znovu útočíme." V tomhle prostě musíte mít respekt!"Paříž (14.4.2010) M&G

29. května 2010 v 11:55 | Alex^^ |  Band
Comet 2010 (21.5.2010) backstage

29. května 2010 v 11:52 | Alex^^ |  Twins

Düsseldorf (21.5.2010) - meet&greet

29. května 2010 v 11:52 | Alex^^ |  BandOrganizování koncertu v Rusku

29. května 2010 v 11:38 | Alex^^ |  TH-News
[...]

Daniel Lavoie by asi nikdy nepřijel do Ruska, ale jeho ruští fanoušci a promotér Ildar Bakeev, šéf koncertní agentury "Euro Entertainment", se dali dohromady.

Fanoušci Tokio Hotel v Rusku požádali Ildara Bakeeva, aby dostal kapelu zpátky do Ruska po koncertech zrušených v roce 2010. Právě teď probíhá aktivní proces organizace a management Tokio Hotel již dal souhlas, že přijedou.

Vydání DVD na NZ posunuto

29. května 2010 v 11:38 | Alex^^ |  TH-News
Podle Universal Nový Zéland bylo vydání "Welcome To Humanoid City" Tour-DVD posunuto na červenec! Ale není jasné, jestli to platí jenom pro Nový Zéland nebo celosvětově.RTL Exclusiv Weekend - 23.05.2010

29. května 2010 v 11:30 | Alex^^ |  TH-songs&videos
Všem je kolem 20 let, ale už téměř dosáhli důchodového věku. Tokio Hotel - velmi uznávané teenie-hvězdy ale teď bojují o svoji kariéru. Jejich aktuální evropské turné nebylo vyprodáno. Teď mají konkurenci v mladších hvězdách, jako je 16letý Justin Bieber. Na Comet v pátek večer se sešli staří a noví idolové teenagerů. Kdo vyhrál boj o co možná největší uznání od fanoušků a co se tam všechno dělo, Eva Kreuz a Simon Eigner vám to řeknou.

Tom z Tokio Hotel poprvé mluví o jeho milostném dopingu.

Tom: Koupil jsem si viagru, ano.
Reportér: Vzal sis ji taky?
Tom: Jo vzal jsem si ji.

Sex, drogy a rock'n'roll. Hlavním bodem zůstává příliš horké téma, protože boj dospívajících teenie hvězdy je těžký.

Senna (Monrose): Vždycky je to rivalita, ale jsem si jistá, že soupeří vás drží naživu.

Boj o slávu a úspěch - všichni proti všem, na Comet 2010 je povoleno všechno.

Tokio Hotel jsou zpátky. Vystoupení na Comet je jejich první veřejnou akcí po jejich asijském turné a pokud to je jednom na fanoušcích, Bill a spol jsou stále číslem 1.

Bill: Musím říct, že je to pokaždé stále skvělý pocit. No, absolutně. Protože tady žijeme, je to naše rodná země a to je cool.

Již 5 let patří do horní ligy, Tokio Hotel jsou na červeném koberci téměř důchodci. Jsou už tady mladší jako Justin Bieber, který se stal slavným díky internetu. S ním je v pohotovosti již mladší generace teenie-hvězd.

[Justin Bieber]

Každý se snaží najít v teenie branži mezeru.

Detlef D! Soost: Myslím, že když začínáte s kariérou a máte fanoušky ve velmi mladém věku, jako Justin Bieber nebo Tokio Hotel, kteří už dospěli, je vždycky těžké, udržet si fanoušky a získat novou cílovou skupinu.

Senna (Monrose): Pro Tokio Hotel je to teď dost těžké, protože jsou teď slavní v mezinárodním měřítku a jsou úspěšní také tam. A myslím, že je to velký tlak, aby byli spravedliví mezi tím vším.

Volker Neumüller: Mezi 12-18 lety se hudební vkus velmi rychle mění, co vám včera připadalo cool, vám najednou cool nepřipadá.

Takže například Justin Bieber se dostane na trh velmi jasně, bez skandálů, vše je naplánováno do nejmenších detailů, také vystoupení na červeném koberci.

[Justin Bieber]

Zaručí uhlazená image úspěch na mnoho let? Tokio Hotel provokují již hodně let. Vrchol jeden za druhým, také v soukromí, jako na jejich turné v Asii zůstali velkým tématem.

Tom: Koupil jsem si viagru, ano.

Reportér: Vzal sis ji taky?
Tom: Jo vzal jsem si ji.

Reportér: Zkusil si to?
Tom: Ale rozdíl je…ta věc je, že lidé o tom mluví vždycky tak hrozně, protože to vždycky zní jak nehody nebo tak něco. Nechcete, aby se tahle nehody stala znovu, ale nemůžu to vyloučit, abych byl upřímný.

Johannes Strate (Revolverheld): Vlastně je to škoda, když si to vezmete v tak mladém věku.

Gabriella (Quensberry): Jeho penis stále roste, tak prosím!
Len (Quensberry): Jsou to rockové hvězdy, takže to mají dovolené.

Reportér: Jak dlouho to trvalo?
Tom: Uhm.. vlastně to nedovedu říct. Ale bylo to velmi dlouho. Ale mezitím to bylo taky docela dobré.

Tokio Hotel vyhráli v kategorii "Nejlepší Liveact" - jejich způsob pomsty všem kritikům, kteří tvrdí, že jejich poslední turné bylo propadák, protože nebylo vyprodané.

Bill: Mnoho jiných kapel by bylo šťastných, kdyby mohlo vystupovat před 12 000 lidmi v Paříži, takže v tom případě..záleží na tom, jak to vidíte. Jsme absolutně šťatní s tímto turné.

A Tokio Hotel jako "staříci" ukázali další generaci teenie hvězd, jak si udržet úspěch v této branži, jako Scooter.

[…]

Zatímco Justin Bieber se raději drží od skandálů a Aftershow party, Tokio Hotel přišli pozdě v noci a oslavovali v oddělené sekci. Jestli byste věřili Scooter, je to ten správný způsob, pro dlouho trvající kariéru a to i nad rámec teenie-cílové-skupiny.PRAHA!

25. května 2010 v 21:43 | Alex^^ |  moje kecy
Čaulitz..
Jenom krátce..
Zítra a pozítří tady nejsem..jedu se třídou do Prahy....
Tak se mějte x)

Alex


Aftershow party na Comet 2010

23. května 2010 v 16:55 | Alex^^ |  TH-News
"Zákaz focení Tokio Hotel: Bill a Tom Kaulitzovi se s pár dívkami a bodyguardy, kteří je chránili, přemístili do oddělené místnosti v zadním rohu párty."


............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla