Červenec 2010

Zase doma...

18. července 2010 v 17:59 | Alex^^ |  moje kecy

http://cdn.buzznet.com/assets/imgx/5/9/4/3/1/1/orig-594311.jpg

Čaulitz!
Jak je lidi?
Právě jsem dorazila z KArviné...byla jsem tam týden u sestřenky...byla srandááá! xDxD Jak užíváte prázdin?
Taky bylo tento týden u vás tak vedro?! Jako to bylo šílené...už jsem netpělivě čekala na nějaký ten monsun....a včera jsem se konečně dočkala!! jsme se sestřenkou lítaly v dešti a zpívaly "Durch den monsun..." xDxDxD
Potkala jsem tam dvě upe bezvadné holky!♥♥ Už teď se mi po nich stýská! x(
Jinak stále pozastaveno..jenom jsem tady dala povídku kterou jsem napsala spoleště s Tery. Tak jestli máte čas....x)
No nic já padám..bye bye...x)
*pod člándem pár fotek*

Hra na dvě strany - 8.díl (KONEC)

15. července 2010 v 21:43 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
O 4 měsíce později

Bill: Probudí mě silná bolest břicha. Motá se mi hlava a je mi hrozně špatně

Tom: Nachystal jsem Billovi snídani do postele. Když vejdu do ložnice, uvidím ho sedět na posteli. Jeho tvář je bledá a zkřivená do bolestné grimasy. Odkládám tác a běžím k němu. "Bille, zlatíčko, co ti je?", sedám si k němu a chytám ho za ruku. Pomalu se na mě podívá. prudce mě odstrčí, vyhrabe se z peřin a běží do koupelny. Rychle utíkám za ním. Zvrací. Vlasy mu padají do obličeje. Chytnu mu je. Pak si všimnu, že zvrací krev. To není dobré. Zvedne se, opláchne si obličej a sedne si na zem. Pokrčí kolena a položí si na ně hlavu. "Lásko, jedeme do nemocnice"

Hra na dvě strany - 7.díl

15. července 2010 v 13:24 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Bill: "Ty si ho vážně chceš nechat? Vždyť nevíš jestli je tvoje…"

Tom: "A ty ho vážně chceš nechat zabít? Co když je moje?"

Bill: "Já vážně nevím…"

Tom: "Ale no tak Bille, nebuď surovec. Vždyť už nejspíš kope..podle toho co popisuješ."

Bill: "Na to je moc brzy, spíš je to jen pocit."

Tom: "To teď není podstatné."

Bill: "Takže...si ho necháme?"

Tom: "To záleží na tobě, lásko, ale já bych si ho nechal rád."

Bill: Na chvíli se zamyslím a pak si uvědomím, že bych se ho stejně nedokázal vzdát.
"Tak dobře, necháme si ho", řekl jsem a usmál se.

Hra na dvě strany - 6.díl

11. července 2010 v 22:30 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Bill: Probudilo mě pocit, jako by se vě mě něco pohlo. Přitlačil jsem si obě ruce na břicho. Pak jsem uslyšel chrápání mého Toma, Který ležel na druhé posteli.Pak přišel další "pohyb". Pořád nechápu, co to má být. Připadal sjem si jako ve snu. Zmatený a vše bylo rozostřené. z důvodu mého hloupého činnu mě v nemocnici drželi dva měsíce. Můj stav byl vážný. Byl jsem velmi oslabený nejen velkou ztrátou krve, ale také těhotenstvím, o čemž jsem prozatím nevěděl.

Hra na dvě strany - 5.díl

11. července 2010 v 16:54 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Tom: Ráno se vzbudím a Bill ještě spí. Rozhodnu se jít na nákup, aby bylo co na snídani. Koupím vafle, vajíčka, mléko, cornflakesy apod. Zaplatím a jdu k autu. Když procházím kolem trafiky, všimnu si velkého titulku: "Lambert konečně dostal Kaulitze."
Okamžitě běžím časopis koupit. Jakmile dorazím domů, odhodím tašky a začnu číst: "To že Lambert chce Billa jsme věděli už dlouho, ale nikdo netušil co se stane až se setkají. Teď už to víme. Lambert dostal co chtěl. Jedině náš časopis vám přináší fotky, které to dokazují."
Dál jsem to nečetl. Ty fotky mluvily za vše. Odhodil jsem časopis a vyšel z domu. Potřebuju se uklidnit.

Hra na dvě strany - 4.díl

11. července 2010 v 16:53 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Bill: Ráno se probudím, sbalím si věci a jedu domů. Adam nikde není a to je jen dobře. Pořád se mi vrací včerejší noc. Jak jsem se mohl tak ztřískat?! Jak jsem to mohl udělat? Co řeknu Tomovi? Jak to vezme? Taxík zastavil u našeho domu. Odemykám dveře. Tom tu není. Posadím se na sedačku a po tvářích se mi znovu začínají kutálet slzy.

Hra na dvě strany - 3.díl

6. července 2010 v 20:54 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Bill: Poprvé po dlouhé době mi ráno není zle. Mám šílenou chuť nakupovat! "Tomee? Jdeš se mnou nakupovat?"
"A zbylo něco na kreditce?"
"Snad joo!! Tak půjdeš?"
"Jasně zlato, slíbil jsem ti přece to tričko."
"Dobře tak za hodinu."
O dvě hodiny později u obchodu.
Bill: "Tak kam půjdem?"
Tom: "Já ti půjdu koupit to tričko.Tady máš nějaké peníze a kup si něco pěkného. A za 3 a půl hodiny u KFC."

Hra na dvě strany - 2.díl

6. července 2010 v 18:42 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
O 6 týdnů později.

Bill: Jsem na záchodě. Za poslední týden tu trávím každé ráno…

Flashback

Je 3:30 am, zase mě chytají mé ranní šílené chutě! Tom ještě spí. Seběhnu ze schodů a namířím si to přímo do kuchyně. Otevřu ledničku. Zase tam nic není! První co se mi dostane pod ruku je velká sklenice okusek. Ale co k nim? Rozhlédnu se znovu po prázdných policích lednice. Pohled mi sklouzne na šlehačku ve spreji. Tahle kombinace je velice lákavá. Sedám si ke stolu. V jedné ruce okurky, v druhé šlehačku. Vytahuju první okurku, otevírám šlehačku a nastříkám slušnou dávku na tu zelenou, lákavou věc. Lepší kombinaci jsem vymyslet nemohl. O pár minut později zbyla ve sklenici poslední okurka. Tu si nechám na později. Jdu zpátky do postele, přitulím se ke svému Tomovi a okamžitě usínám. Probudil jsem se s podivným pocitem v žaludku. Budík ukazuje 6:00 am. Podívám se na Toma, pořád spí. Mám podivnou pachuť v puse. Zvedá se mi žaludek. Okurky ze mě vylítnou překvapivou rychlostí a dopadají vedle mého miláčka. Tom se vymrští do sedu a nechápavě na mě kouká! Rukou si protře oči a řekne: "Tobě je špatně, zlato?" Bez odpovědi sejdu do kuchyně pro sklenici vody. Na stole leží poslední okurka. Proboha co jsem to jedl, pomyslím si. Rychlostí blesku pádím k WC.

Konec flashbacku

Hra na dvě strany - 1. díl

6. července 2010 v 12:16 | Alex^^ |  TH-moje(TWC)
Bill: Sedím v taxíku a dívám se z okna. Celý den jsem lítal po obchodech a jsem děsně unavený. Už se nemůžu dočkat až budu zase doma se svým Tomem. Vystupuju z auta, stojím před dveřmi a hledám klíče. Opět hledám klíče! Sakra já je fakt nemám! Asi zůstaly v KFC, no nevadí, cinknu na Toma.


............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla