Leden 2011

All Time Low-Lost in stereo

23. ledna 2011 v 19:17 | Alex^^ |  Best Songs
Tenhle song se mi moc líbí..tak poslouchejte a pište vaše názory x) xP


Twins & dog

20. ledna 2011 v 19:19 | Alex^^ |  Twins
Z téhle fotky umírám! ♥ Jsou dokonalí ♥rozcestník-TH

11. ledna 2011 v 20:39 | Alex^^ |  Tokio Hotel

Songs&videos

Photos

Awards

News


New dess-Forbidden Rose

11. ledna 2011 v 19:06 | Alex^^ |  Moje designy
Čaulitz xP
Tak už je zde slibovaný nový design.
Doufám že se apsoň trošku zamlouvá ;)
Teď jdu na ty rubriky xP Uplně se mi chce no..ale co se dá dělat! xD

Zatím :*
Alex


Rekonstrukce!!!

10. ledna 2011 v 20:19 | Alex^^ |  moje kecy
Bill Kaulitz
-Zdravím x)) Jak se vede? Doufám teda že dobře xP
-Nevím jestli je to dobrá nebo špatná zpráva (asi jak pro koho xDxP) ale každopádně mám v plánu dát znova do provozu tenhle blog. Teda aspoň částečně ;)
-Nevím jestli se mi povede sem něco šoupnou každý den páč zdrávka mi dává vážně zabrat x// Ale budu se opravdu moc a moc snažit! A vím že už tady takové kecy byly 483x nejmíň! xP Ale tentokrát to myslím vážně!! Smrtelně! xP Chystám velkou rekonstrukci, protože v mém životě se toho za poslední dobu hodně změnilo! Změnil se můj vkus na hudbu (Hvězdičky jako je Selena a spol. už tady nečekejte) a taky pohled na svět!
-Pořád si myslím že tahle planeta je jeden velký skandál xPxD ale tak nějak jsem se přez to přenesla! Pořád tady jsou sobečští, neféroví a závistiví lidé...ale ignoruju je! Protože nemá cenu se s něma srát!!
-Užívám si to, že tady můžu být a můžu mít tolik skvělých kamarádů (a je mi líto že někteří kteří do mých dobrých kamarádů kdysi spadali taky se projevili jako totální podrazáci a svině!). Poznala jsem plno nových skvělých lidí. a za to jsem vděčná!
-Na blogu poletí některé rubriky totálně pryč a jiné nové přibydou! A komu se to nelíbí tak ať sem nechodí...fakt se mi nechce číst debilní komentáře!
-Vzkaz pro SB >> Nečekejte že na váš blog budu lozit každý den jako nějakej poslušnej pejsek! Každý den na to nemám náladu, čas a nervy! Takže pokud vám to nějak příííšerně vadí tak si mě prostě smažte (byla bych ráda kdyby jste mě o tom informovali abych to mohla udělat taky xP).
-a odteď spřáteluju jen s blogy které se mi vážně zamlouvají..na které budu chodit ráda a se kterýma mám aspoň něco málo společného!
-V brzké době čekejte new Dess a pořádný bordel tady...protže bude velký novoroční úklid v rubrikách xP
-Myslím že jsem napsala vše co jsem chtěla...x)
-Mějte se krásně :) :*

PS: No není ten Billouš sladkej?! ♥

Alex............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla