Michael Jackson

MJ v klipu Anety Langerové

4. prosince 2009 v 15:51 | xAutomaticTerryx
To sjem se jednou před odchodem do školy dívala na snídani s novou a začala hrát tahle písnička. Tak se tak dívám na ten klip..nechápu ho(lol) a najednou co nevidím "He!! Co tam dělá Michael?!" Taťka si zase myslel že mi šibe "Ty už ho fakt vydíš všude!" "Ale ne! On tam fakt byl!"...

Fakt tam je...je to asi 1:27...
Tak se jukněte když tak..x)

Beyonce Performs A Sensational Tribute To Michael Jackson In Atlanta

4. prosince 2009 v 15:40 | xAutomaticTerryx

Na zastávce v Atlantě letos v létě, Beyonce předvedla velmi emotivní verzi písničky Halo jako poctu Michaelovi Jacksonovi.

Michael je v Irsku, rok 2006

1. prosince 2009 v 17:53 | xAutomaticTerryx
Spekulace, že Michael našel nový domov v Irsku, může být pravdivá. Včera totiž se svými dětmi navštívil obchod s knihami v Dublinu. Majitel obchodu k tomu řekl: "Ve čtvrtek odpoledne nám volala žena, která nás poprosila, jestli bychom mohli na chvíli zavřít obchod s knihami, protože její klient by chtěl přijet s dětmi. Neřekla nám jméno klienta, i přesto jsme souhlasili." Rádiový rozhovor s majitelem obchdou:

Byly děti Michaela zakryté?
Ne, vůbec ne. Ale když jste tak slavní jako Michael Jackson, chcete nějak své děti ochránit. Byly normálně sportovně oblečené ve značkovém oblečení. Prohlížely si knížky a moc se jim to líbilo.

Jak se chovaly děti k Jacksonovi?
On si prohlížel zejména sekci s knihami ze šoubiznisu, děti za ním pořád běhaly a ukazovaly mu, co našly a jaký na to má názor. Nedaly mu moc pokoj. A on vždycky odpověděl něco jako - ó to je skvělé. Bylo to moc příjemné, protože děti nacházely mnoho knih, které se jim líbily.

Co si nakonec koupili?
Ta malá holka byla úplně šílená do knih, kde byly víly. Kluk se ptal po knihách Beeno. Nerad bych říkal, co všechno si koupil jejich otec, protože o něm bylo už mnoho napsáno - ale řeknu vám, že je to velký čtenář. Koupil mnoho knížek o filmu a hudbě a takové podobné věci.

Janet Jackson pro Vibe:"Michael mě vychovával..."

1. prosince 2009 v 17:46 | xAutomaticTerryx
Je pravda, že jsi jednou nachytala rodiče při sexu?
Ano, ale byla jsem ještě hodně mladá, nevěděla jsem o co se jedná.

Vysvětlil ti to někdo?
V té době jsem měla hodně blízko k Michaelovi, takže ten mi řekl, co se stalo. Ale on byl taky hodně mladý, takže mě mohl naučit jen to co sám věděl. Jiné lekce sexu jsem nedostávala. :)

Jedna z mých oblíbených písní na novém albu je Enjoy. Připomíná mi Escapade...
Tahle písnička byla opravdu těžká, když jsem ji měla nazpívat. Nahrávali jsme ji totiž noc před tím, než jsem jela za Michaelem na ranč. Společně jsme čekali na to, až se porota vrátí s rozsudkem. Bylo to o nervy, protože jsem měla zpívat a přitom jsem myslela jen na něho. Hodně jsem plakala, když jsem ji natáčela.

Kytaristka Michaela Jacksona: Hodně lidí na jeho smrti vydělalo

1. prosince 2009 v 17:43 | xAutomaticTerryx
Dlouholetá spolupracovnice Michaela Jacksona, kytaristka Jennifer Battenová, kterou můžete znát i z Jacksonových videoklipů, odpovídala na exkluzivním chatu čtenářům Novinek. V ČR vystoupí 27. listopadu v Brně (Fléda) a 28. listopadu v Praze (Palác Akropolis).

"Já začínala v osmi letech a teď už nehraju každý den. Trávím hodně času s počítačem a věnuji se jiným uměleckým formám, např. pracuji se sklem, mou práci můžete vidět i na mých stránkách," uvedla Battenová.
V 21 letech poprvé hrála jako profesionál a od té doby prý vystřídala všechny možné styly. Jazz, rock, pop, funk i heavy metal, který tu podle jejího názoru zůstane navždy. Velmi blízký je jí kytarista Van Halen, ale jejím idolem zůstává Jeff Beck, se kterým také spolupracovala.
Jako kytaristka ráda používá digitální efekty a nemá moc ráda lampové zesilovače.


Neustále si měnil číslo
S Jacksonem se setkala v 80. letech díky konkurzu na kytaristu, který pořádal v Los Angeles. "Potkala jsem ho až po měsíci zkoušení se skupinou," vzpomíná Battenová.
Michael byl podle ní vždy "velmi profesionální a milý a nikdy na nikoho nekřičel." Jejich vztah byl ale čistě profesionální, v soukromí se se svými muzikanty nestýkal. Dokonce ani příbuzní se k Jacksonovi nemohli dostat.
"Oni mu zkoušeli několikrát pomoci a nemohli se k němu dostat. Myslím, že si neustále měnil telefonní číslo a byl obklopen lidmi, přes které se musíte dostat," popsala.
Dodala, že Jackson mohl být zavražděn úmyslně. "Hodně lidí na jeho smrti vydělalo, milióny dolarů." Určitě v tom ale neměla prsty CIA, jak se objevilo na internetu. "CIA by z toho nic neměla," odepsala kytaristka pobaveně.

Dluhy Michaela Jacksona byly splaceny

1. prosince 2009 v 17:41 | xAutomaticTerryx
Dluhy, se kterými se Michael ve svém životě potýkal, byly splaceny 5 měsíců po jeho smrti. Velký podíl na tom mají zisky z prodeje alba This is it a návštěvnosti filmu This is it v kinech. Film vydělal dosud cca $250 miliónů, což byl původně dluh Michaela. Dohromady zisky z prodejnosti všech alb a jiné aktivity vynesly kolem půl miliardy (nezahrnuje upomínkové předměty). Administrátoři majetku John Branca a John McClain stále řeší šest žalob o peníze, ale ty by se měly vyřešit na začátku nového roku.



LaToya Jackson- He's my brother

1. prosince 2009 v 16:52 | xAutomaticTerryx
Úžasný song který složila LaToya pro Michaela!...x)


Text pod prexem↓

Fan kissing and hugging michael Jackson in Bucharest

19. listopadu 2009 v 18:44 | xAutomaticTerryx
Záávidím jí! White Chocolate Truffle

Michael Jackson VMA 2009 Tribute Promo Ad

20. září 2009 v 13:28 | Tomishka
Jůů to bych chtěla aby začaly pršet ty rukavičky....x)

Aww

18. září 2009 v 18:27 | Tomishka

VOGUE

18. září 2009 v 18:26 | Tomishka

with Janet

18. září 2009 v 18:24 | Tomishka

Michael

18. září 2009 v 18:21 | Tomishka
Upe maso ty wlasy...x)

Sweet

18. září 2009 v 18:19 | Tomishka

This Is It mozajka

17. září 2009 v 18:44 | Tomishka
Nevím jestli se mozajka píše mozajka ale to je jedno! xD



Buď částí This Is It mozajky. Navštiv www.thisisit-fans.com/ a vlož své foto!


Kopísujte se zdrojem prosím!

Oficiální Trailer k filmu "This Is It"

17. září 2009 v 18:35 | Tomishka
KDyž vidím jak tančil ještě dva dny před smrtí...tak s emi chce vážně brečet...jestli já na ten film půjdua to si pište že půjduTak asi celý film probrečím...Vím že je to už dlouho co umřel..ale když já si nemůžu pomoct! x(

13.9. v noci MTV ,během Video Music Awards 2009, zveřejnilo oficiální trailer k velmi očekávanému filmu "This Is It".
Pro více informací, včetně data vydání po celém světě, navštivte: www.thisisit-movie.com

Kopírujte se zdrojem prosím!

This Is It Movie Poster

13. září 2009 v 16:10 | Tomishka
To je plakát, který bude použit pro Michael Jackson This Is It film.

Kopírovat se zdrojem!

Jacksonův úmrtní list byl pozměněn

2. září 2009 v 15:53 | Tomishka
Úřady pozměnily úmrtní list zpěváka Michaela Jacksona. Zanesly do něj zmínku o tom, že popová legenda byla zabita.
Michael Jackson

MJ by měl 51

29. srpna 2009 v 13:25 | Tomishka
Tkže dneska by měl 51....je mi líto že se toho nedožil...x( ae co se dá dělat...x(

In our hearts you live forever!

Happy B-Day Michael!

MJ-Z koncertů 0.9

29. srpna 2009 v 13:05 | Tomishka
 
 

Reklama



............ 20-1.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.18-2.gif image by Salisko.17-2.gif image by Salisko.16-2.gif image by Salisko.15-2.gif image by Salisko.14-2.gif image by Salisko.13-2.gif image by Salisko.12-2.gif image by Salisko.11-2.gif image by Salisko.10-2.gif image by Salisko.9-1.gif image by Salisko.8-1.gif image by Salisko.7-1.gif image by Salisko.6-1.gif image by Salisko.5-1.gif image by Salisko.4-1.gif image by Salisko.3-1.gif image by Salisko.2-1.gif image by Salisko.1-1.gif image by Salisko.21-1.gif image by Salisko.22.gif image by Salisko.23.gif image by Salisko.24.gif image by Salisko.25.gif image by Saliskoccccccc.gif image by marrkyperlacccccc.gif image by marrkyperlacccc.gif image by marrkyperlacc.gif image by marrkyperlac.gif image by marrkyperla